Contacteer ons |Vestig Kaart

Naar huis » De Folder van het product » Kleding, Mode » Kousen » Gedrukt Leggings » Gekamd katoen Leggings

Gekamd katoen Leggings - C15760

Gekamd katoen Leggings

Item Nr. : C15760
Detalles del surtidor
Land : Frankrijk
Staat : France
Stad : Paris
Adres : 16 Rue Felicien David
TEL: 33-1-47431587
Fax : 33-1-42881107
Online Toonzaal : 1 Producten

% 100 katoen en katoen, flex of blanco T-shirts en blouses, leggings

Gulsen Textile produceert al 100% katoenen, gekamd katoen, flex gedrukt en blanco T-shirts, rokken, blouses, leggings en baby babyuitzet en rompers etc. al meer dan 20 jaar en ze te verkopen aan een groot aantal Europese, Midden-Oosten en Afrikaanse landen. Met een professionele en creatieve ontwerper, hebben we een aanzienlijke markt en daarnaast kunnen we op maat gemaakte productie te maken op aanvraag ..

We zijn succesvol geweest bij het vaststellen van ons merk en de verkoop aan de internationale markt als gevolg van onze uitstekende kwaliteit en service van

Gekamd katoen Leggings

. Het leveren van de beste kwaliteit producten die voldoen aan de culturele behoeften van de klant is het ultieme doel van ons.