Contacteer ons |Vestig Kaart

Naar huis » De Folder van het product » » VM & Special Weave Stof van de Glasvezel

VM & Special Weave Stof van de Glasvezel - 5-4

VM & Special Weave Stof van de Glasvezel

Item Nr. : 5-4
Detalles del surtidor
Land : Taiwan
Stad : Taipei
Adres : Room1007, 10F, No.96, Sec.2. Chung Shan N. Rd.
TEL: +886-2-25637700
Fax : +886-2-25675533
Online Toonzaal : 33 Producten
Pacific VM biedt verschillende materialen voor verschillende uiterlijk, waaronder aluminium (Al), koper (Cu), chroom (Cr) en Stannum (Sn). Dankzij onze in-house VM coating voorbehandeling materiaal, zijn wij in staat om VM Glasvezel bieden met de volgende opties:

2.1 Matt afwerking / Gloss afwerking Optie: met onze in-house voorbehandeling oplossing, kunnen we verschillende niveau van shin uit VM coating, van mat tot glanzende afwerking.
2.2 Stof Fix Functie: deze speciale behandeling is ontworpen om weefsel spanning binnen een bereik onder controle, waardoor stich dichtheid om terug te sluiten als het tijdens de behandeling wordt geopend. Daarom is de 'stof vaststellen "behandeling helpt het leveren van hogere opbrengst tarief tijdens de behandeling en impregneren proces.
2.3 Stof Hardheid: met onze in-house voorbehandeling oplossing, we kunnen VM weefsels te leveren met verschillende hardheid. De meest zachte stof is de originele stof, want dat is goed voor ingewikkelde geometrische vormen; anderzijds, voor grootschalige toepassingen harder stoffen soms de voorkeur om de stof schade veroorzaakt door stof verplaatsing tijdens hantering verlagen.

Voor metallic kleur stof, kunnen we 'VM plus kleur "glasvezel weefsels voor op maat gemaakte producten te leveren.

Daarom VM Glasvezel heeft de volgende kenmerken:
1. Uitstekende cosmetische optie voor Product Ontwerp
2. Radio-frequentie Resistance: Metaal coating kan worden gebruikt als afschermlaag voor radiofrequente blokkeren

We zijn succesvol geweest bij het vaststellen van ons merk en de verkoop aan de internationale markt als gevolg van onze uitstekende kwaliteit en service van

VM & Special Weave Stof van de Glasvezel

. Het leveren van de beste kwaliteit producten die voldoen aan de culturele behoeften van de klant is het ultieme doel van ons.