Contacteer ons |Vestig Kaart

Naar huis » De Folder van het product » Industrial Supplies Hardware » Machinerie » Auto Vise » Pneumatische Vise

Pneumatische Vise - ACV-110

Pneumatische Vise

Item Nr. : ACV-110
Detalles del surtidor
Land : Taiwan
Stad : Taichung
Adres : Street, North Dist.
TEL: +886-4-27021234
Fax : +886-4-27014321
Online Toonzaal : 88 Producten
Pneumatische Vise
Eenheid: mm
Model Een B C D E F G H
ACV-110 472 330 158 110 130 60 185 130

Ik J K L M N O P Klemkracht (kgf) NW (kg)
58 188 22 15 18 55 132 40 2000 47

Kenmerken:
1. De bankschroef kan verticaal worden gebruikt, horizontaal of staan ​​aan een kant. Verschillende parallelle soort vises in serie of parallel kunnen samen worden gebruikt.
2. Wanneer de pneumatische bron plotseling verdwijnt, de klemkracht blijft onveranderd. De veiligheid graden is hoog. Maak je geen zorgen over olie lekken.
3. Krachtige structuur ontworpen met FCD-60 kgs/mm2 bolvormige grafiet gegoten gietijzer heeft goede mechanische eigenschappen, en is zeer goed bestand tegen druk en spanning.
4. De dia is hitte behandeld om de HRC-55so met betrekking tot precisie en lange-dragen van te houden. Het is zeer duurzaam.
5. Deze bankschroef is zeer compact en stijf, en niet bezetten machine ruimte. De klemkracht kan zo worden ingesteld dat het koper, kunststof en dunne werkstukken vast te klemmen.
We zijn succesvol geweest bij het vaststellen van ons merk en de verkoop aan de internationale markt als gevolg van onze uitstekende kwaliteit en service van

Pneumatische Vise

. Het leveren van de beste kwaliteit producten die voldoen aan de culturele behoeften van de klant is het ultieme doel van ons.